FreeDom приймає тренінг з проектного менеджменту для активних енергодарців

Общество | 15:19, 23.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Запрошення на захід з`явилося на сторінці «Фрішки»

З жовтня по листопад у 7 містах Запорізької, Донецької та Луганської областей будуть проходити тренінги з проектного менеджменту для керівників, активістів НГО, які працюють з ВПО та активістів громад.

Навчальний курс з управління проектами включає такі поняття: планування, людські та матеріальні ресурси, життєвий цикл проектів, координація та залучення партнерів. Учасники ознайомляться з методами ефективного досягнення результатів проекту. Активні ВПО отримають методи цілепокладання, планування, організації, мотивації, можливості консолідації навичок на практиці під керівництвом фахівців, можливість саморозвитку.

Тренінговий марафон дозволить організаціям 7 українських міст розширити можливості самореалізації та розвитку суспільства для вимушених переселенців. Тренінги будуть проходити у містах: Мелітополь, Бердянськ, Приморськ, Енергодар, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Кремінна.

Під час тренінгів будуть висвітлені такі теми як:
• методологія цілепокладання, планування, організація та мотивація;
• практикуми з побудови команди;
• основи стратегічного планування;
• робота з цільовою аудиторією, показники, звіти про діяльність організації.

За результатами тренінгів учасники отримають можливість стати ментіями та отримати інформаційну підтримку від тренерів щодо формування, створення, реалізації власних проектів.

За довідками звертатись до координатора заходу: за тел.213-80-90, 0990089786 – Олександра Дощенко, координатор програм БО “ЗБФ “ЄОЦ Мазаль Тов”.

Довідка:
«Проектний марафон» реалізується благодійною організацією «Запорізький благодійний фонд «Єврейський общинний центр Мазаль-тов» в рамках проекту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, на замовлення уряду Німеччини.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України.

В Енергодарі тренінг відбудеться 28 жовтня з 11 до 16 години.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: