FreeDom Енергодар запрошує на форум!

15974913_869751876460483_5495603834944192235_o

На сторінці у Фейсбук «FreeDom Енергодар»  з’явилася інформація, яка просто зобов’язана зацікавити небайдужих енергодарців — про Форум обміну і перетворень.

Захід проходитиме 27-28 січня з 11 до 16 години, передбачається візит гостей з Запоріжжя та Вінниці, які ділитимуться досвідом перетворень в своїх містах з енергодарцями.

«Для перетворення іноді достатньо зібратися разом групі осіб, взяти в руки олівець та почати малювати щось спільне, наприклад, своє бачення оновленого міста. Якщо при цьому почути позитивні приклади інших міст України, дізнатися, з якими труднощами вони стикалися і яким чином їх вирішили, то можна вважати, що перший крок до змін зроблений.
Своїм досвідом у перетворенні міста поділиться громадський активіст Вінниці Олександр Нікітюк. Про кроки змін у Запоріжжі розповість Олександр Шкаліков. Під час Форуму маємо на меті спільно розробити план заходів, щоб зробити Енергодар найкращим містом в Україні.
Проект підтримується Програмою національних обмінів, за фінансуванням Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)» — так описується майбутній захід.

Фото: FreeDom Энергодар

Категория: Общество
comments powered by HyperComments
Погода
Погода в Энергодаре

влажность:

давление:

ветер: