ФОТОФАКТ! Пересувна виставка ЛАНДАУЦЕНТРУ здивувала енергодарців

Фотофакт | 18:04, 9.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні з 15.00 на базі ЕЗОШ №7  проходила пересувна виставка цікавої науки від Ландауцентру Каразінського університету (м.Харків)

Відвідати її можна було безкоштовно. Сама екскурсія містила дві частини. В першій директорка ЛандауЦентру Вікторія Круглова зустрічала гостей та проводила знайомство та декілька дослідів, потім дітей запрошували до актової зали, де розташувалася решта експонатів. Діти заглядали в телескоп іторкалися величезних тарганів, щось вибухало  і світилося, парувало і стрибало…

Виставки проходять по всій Україні за фінансової підтримці посольства США. Саме в Енергодар цікава наука прибула на запрошення Малої академиії наук та за підтримки управління освіти. Крім того, Каразінський університет співпрацює з закладами освіти нашого міста — надає науковий супровід при написанні дослідницьких робіт, консультує, навчає студентів з Енергодара та надає кадри для наших містоутворюючих підприємств тощо.

Світлана Букреєва, начальниця управління освіти, підкреслила важливість залучення різноманітних форм роботи з дітьми в сучасну школу: таким чином діти закріплюють на практиці отримані науроках знання. І, якщо творчих заходів в нашому місті вистачає, то науково-дослідницьких, на жаль, бракує. Тож така пересувна виставка — прекрасна можливість зацікавити малих саме наукою.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: