Фахівці ВП ЗАЕС проведуть зустріч у форматі громадських слухань з громадськістю с. Велика Білозерка

АЭС | 13:24, 1.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

«Реалізуючи права громадян та їх об’єднань на участь у розгляді питань і процесі прийняття рішень, пов’язаних з використанням ядерної енергії, виходячи з принципів відкритості та доступності інформації щодо діяльності Запорізької АЕС, Великобілозерська районна рада спільно з ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 30 серпня 2017 року проведе зустріч фахівців Запорізької АЕС з громадськістю села Велика Білозерка у форматі громадських слухань для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №3 ЗАЕС, » — повідомляється на офіційному сайті ВП Запорізька АЕС. 
Приводом для зустрічей з громадськістю є завершення проектного терміну експлуатації енергоблока №3 ЗАЕС — 05.03.2017 р. та розробка у зв’язку з цим Звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблока — основного документу, на підставі якого Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) прийматиме рішення щодо можливості продовження терміну експлуатації енергоблока.
В 2016 році Запорізька АЕС увійшла в новий для себе, але довгоочікуваний етап розвитку — перші два енергоблоки Запорізької АЕС з реакторною установкою В-320 успішно працюють у понадпроектний термін. 13 вересня 2016 року Державна інспекція ядерного регулювання України прийняла рішення про продовження терміну експлуатації блока №1 ЗАЕС до 23 грудня 2025 року, а 03 жовтня 2016 року — блока №2 ЗАЕС до 19 лютого 2026 року. На блоках встановлено нове сучасне обладнання, впроваджені інноваційні системи, проведена масштабна реконструкція та модернізація. Все це — запорука надійної та безпечної експлуатації.
Зустріч фахівців Запорізької АЕС з громадськістю села Велика Білозерка у форматі громадських слухань буде проведена 30 серпня 2017 року о 10:00 у актовій залі районної ради за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 120.
Інформаційне забезпечення та технічна підтримка зустрічі здійснюватимуться фахівцями ВП ЗАЕС. Програма заходу буде відповідати формату громадських слухань і передбачає:
— презентацію матеріалів щодо обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації  енергоблока №3 ЗАЕС;
— відповіді на запитання та зауваження учасників зустрічі;
— збір пропозицій, запитань та зауважень, одержаних у період проведення зустрічі.
З питань проведення слухань (чи зустрічі у форматі громадських слухань) прохання звертатись за номером телефону (06139) 62127, 62181, інформаційний центр управління роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЗАЕС.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: