ЕНВК №5 першою зібрала перший «врожай» акції «Залізний мільйон»

Общество | 20:01, 12.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

21 вересня офіційно стартувала акція зі збору дрібних грошей «Залізний мільйон» Нагадаємо, тоді  в кожній школі виставили трилитрові банки для монеток, які поступово наповнювалися. Термінів ніхто не обмежував, оголосили лише, що акція довгострокова, а от проміжні  підсумки можна підбивати за необхідності.

І от перший такий приємний момент настав. До Дня захисника України навчально-виховний комплекс №5 встиг наповнити банку, більше того, не одну! Організаторів — волонтерів «Передової»- запросили отримати наповнену банку для атовців.

Як пояснила педагог-організатор Надія Гончарова, в ЕНВК №5 до збору дріб’язку пристали ще на початку навчального року, адже про проведення акції адміністрація знала ще наприкінці серпня: тоді волонтери  вперше озвучили ідею на нараді директорів.

Очільниця ЕНВК №5 Оксана Зеленська порадилася з активом шкільного самоврядування, і всі разом прийняли рішення: підтримати та долучитися! Так в класах почали з’являтися банки-скарбнички. Чергові на великих перервах проводили збір дріб’язку, розповідали, на які потреби підуть кошти.

Не обійшлося без курьйозів: учні молодшого віку дуже хотіли покласти в банку паперові гроші, а старші, суворо дотримуючись правил акції, не дозволяли цього робити. Втрутилися вчителі, і ситуацію владнали — шляхом розміну грошей в їдальні…

Марія Табакаєва, яка ініціювала проведення акції, разом з Надією Гончаровою завітала до учнів молодших класів, які з задоволенням та надзвичайним ентузіазмом поринули в процес збору монеток. Малеча розповіла, що збирали дріб’язок вдома, а потім приносили в школу. Багатьом допомагали батьки, братики, сестрички… Щоб наповнити банку-скарбничку, діти принесли мішечки з копієчками, гаманці, коробочки, шкатулочки. Спостерігати за цим було дуже зворушливо. І виявилося, що банка вже повна, а бажаючих здати монетки ще так багато!

В результаті заповненими вщент виявилися: банка ємністю 3 л, банка ємністю 1 л і ще  одна коробочка! До речі, вага всього цього скарбу сановила біля 20 кг!

Марія Табакаєва від імені волонтерів подякувала діткам та їхнім батькам, а також педколективу та адміністрації  ЕНВК №5. Адже без належного інформування, організації роботи такого швидкого результату годі було й чекати! На прощання волонтери пообіцяти повернути порожню скарбничку назад, бо акція продовжується!

Вже в офісі ГО «Передова» в присутності членів правління організації монети сортували та рахували. Найважчими виявилися п’ятачки, їх було досить багато. Також чимало зібрали «десюнчиків». Очікувано, що найбільше виявилося монеток номіналом 1 та 2 копійки. Але було і 25 залізних гривень! В результаті отримали за півтора місяці зборів 614 гривень та 85 копійок! Ця сума вже сьогодні надійшла на рахунок ГО «Передова» як результат акції «Залізний мільйон».

 

Волонтери висловлюють подяку всім, хто долучається до акції «Залізний мільйон» і нагадують, що вона продовжується!

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: