Енергодарські маршрутки чекають на валідатори

Общество | 16:06, 28.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні у виконкомі обговорювали можливість встановлення валідаторів у громадському транспорті.

Нагадаємо, в Енергодарі не перший день тривають суперечки щодо безкоштовного перевезення пільгових категорій населення. На сьогодні у бюджеті передбачено видатки, а це  близько 4 млн. грн., на компенсаційні послуги за пільговий проїзд автотранспортом окремим категоріям громадян.  На останньому засіданні виконкому перевізники нагадали, що не отримують з міського бюджету 100% компенсації за перевезення пільговиків.

Сьогодні на зустрічі з питань забезпечення транспортних засобів системами обліку (валідаторами) були присутні генеральний директор ТОВ «КС- Мехатронікс» Анатолій Долинний та виконавчий директор консорціуму АСТЕК Лілія Бородуліна. Вони розповіли про роботу компанії в цілому, про досвід упровадження електронних квитків у Києві, продемонстрували стаціонарний та переносний валідатори.

Під час обговрення стало відомо, що міська  влада планує закупити сім переносних пристроїв, по одному на кожен автобус. Коштуватиме вся система близько 200 тис. грн.

Для того, аби запустити встановлення цих пристроїв, депутати міськради повинні дати згоду на виділення коштів з міського бюджету.

Управління соціального захисту населення має домовитися із банком, який буде готовий випустити спеціальні персональні банківські картки, за допомогою яких можна бути скористатися пільговим проїздом.

Як запевняють представники консорціуму, найбільше часу займає отримання банківських карт пенсіонерами, а їх в Енергодарі близько 1550 осіб.

Енергодарські перевізники дали згоду на встановлення валідаторів в маршрутках. Вони сподіваються, що це покладе край суперечкам між перевізниками та представниками влади.

Поки невідомо, скількі разів на добу пільговики зможуть скористатися безкоштовним проїздом. Це питання потребує окремого обговорення. Як і те, де буде знаходитися центр управління розрахунків.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: