«Енергоефективна» школярка отримала приз від ДТЕК

Общество | 21:56, 24.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

24 квітня 2017 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №4 для учнів 10 класу пройшов відкритий урок у рамках Всеукраїнського загальноосвітнього проекту «Енергоефективні школи: нова генерація».

IMG_9159-min
Проект «Енергоефективні школи» реалізується у загальноосвітніх навчальних закладах міста за підтримки компанії ДТЕК. Його мета — пропаганда дбайливого ставлення до енергоресурсів, формування свідомого екологічно-орієнтованого споживача комунальних послуг. Окрім навчання з енергоефективності для 7-8 класів, для старшокласників  проводиться факультатив з особливостей житлово-комунального управління, у рамках якого учні вивчають правила бережного та усвідомленого ставлення до природних ресурсів, практикуються у вирішенні побутових питань та опікуються екологічними проблемами довкілля.

IMG_9127-min

IMG_9135-min

Під час відкритого уроку учні переглянули відеосюжет про особливості утилізації та переробки сміття у країнах Європи, обговорили проблеми екології, а також вирішили декілька практичних завдань на знання правил екологічної поведінки та раціонального використання ресурсів.

Учнів привітали помічник міського голови Тетяна Стулень, регіональний представник компанії ДТЕК Лілія Марачканець та заступник начальника управління освіти Олена Ржевська. Лілія Марачканець вручила учениці 7-А класу Світлані Рябовій цінний подарунок від компанії ДТЕК за перемогу у першому етапі навчання у рамках проекту «Енергоефективні школи».

IMG_9171

    Свій виступ щодо важливості збереження екології та утилізації відходів присутнім подарували учні 3-А класу. Увазі гостей була представлена виставка поробок та декоративних виробів із вторинної сировини, зроблених школярами власноруч.

Джерело: сайт міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: