Енергодарців запрошують на круглий стіл з проблем ЖКГ

Общество | 07:51, 14.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Вже рік як в Енергодарі створена Координаційна рада громадських організацій. До її складу увійшли 35 представників інститутів громадянського суспільства та 6 — органів місцевого самоврядування.

На жаль, активну роботу рада почала впроваджувати лише останні місяці. Було затверджено план діяльності, першим пунктом в якому було зазначено організацію та проведення круглого столу з питань житлово-комунального господарства.

Хоча ЖКГ — не єдина галузь, яка потребує пильної уваги та контролю з боку громадськості, почати вирішили саме з цієї больової точки. І вже завтра, 15 листопада, о 16.00 у виконкомі відбудеться зустріч мешканців міста з предствниками влади та керівництвом КП ПКВ. Про це повідомляється на сторінці Громада. Енергодар. 

«За ініціативою Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства відбудеться круглий стіл на тему: «Проблеми ремонту житлового фонду» за участю представників місцевої влади та керівників КП «ПКВ».

За додатковою інформацією, з пропозиціями або скаргами звертатися за тел. 050-585-56-23 та е-mail: koordinrada@gmail.com»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: