Енергодарців закликають прибирати за своїми собаками на вулиці

Общество | 18:22, 21.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

До виконавчого комітету Енергодарської міськради все частіше надходять звернення щодо прибирання екскрементів тварин їх власниками під час вигулу собак.
        Рішенням Енергодарської міської ради від 27.01.2017 №12 затверджено Правила благоустрою території міста Енергодара, якими передбачено порядок утримання собак, котів та інших тварин.
        Частиною 5 підпункту 6.15.4 пункту 6.15 розділу 6 Правил благоустрою території міста Енергодара передбачено «не допускати, щоб собаки і коти забруднювали квартири, сходові площадки та інші місця загального користування в будинках, дворах і на вулицях. Прибирати в усіх випадках екскременти тварин».
Недотримання та порушення Правил благоустрою території міста Енергодара є порушенням вимог ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яке тягне за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
        Враховуючи вищезазначене, виконавчий комітет Енергодарської міської ради попереджує власників собак про персональну відповідальність та закликає виконувати правила благоустрою міста Енергодара в частині порядку утримання собак, котів та інших тварин.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: