Енергодарців закликають: «Не рубай ялинку!»

Общество | 07:30, 29.12.2016
 Поделиться

Поделиться в

Екологічне бюро УГКЦ долучається до Всеукраїнської Акції «Не рубай ялинку». Адже цією акцією ми не лише зберігаємо природу — ми впливаємо на все створіння, зберігаючи життя людині — наголошує о. Михайло Неїжмак, референт Бюро з питань екології УГКЦ на теренах Сходу України.
Хвойний ліс насичує атмосферу фітонцидами (біологічно активними речовинами, які вбивають чи пригнічують зростання і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів та інших форм мікроорганізмів), добре поглинає шум, служить фільтром від пилу.

Зустріч Нового року традиційно пов’язана в житті багатьох людей із зеленою ­красунею. Звичайно, справжню ялинку не зможе замінити ніяка інша, однак ­намагання відмовитися від згубної звички вирубувати дерева до зимових свят – ­позитивна тенденція, що пропагується в усьому світі.

В Україні протягом багатьох років проводиться акція “Не рубай ялинку!”, спрямована на збереження зеленого багатства України – хвойних лісів. Ця акція не тільки попереджає незаконне вирубування хвойних дерев, а й формує громадську думку про “ялинкову” проблему. Соснова чи ялинова гілочка, прикрашена новорічними іграшками, принесе свято у ваш дім, але ж можна також поставити штучну ялинку чи зробити декоративні композиції із різноманітних матеріалів: текстилю, різнокольорового паперу, стрічок, прикрас, бісеру, гілок дерев, мушлів, ­­ґудзиків та інших найнесподіваніших матеріалів.

Не будьмо байдужими! Приєднаємось до всеукраїн­ської акції “Не рубай ялинку!” Зробімо свій внесок у ­збереження природи, життя та створіння України!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: