Енергодарці зустрічалися з письменницею Галиною Вдовиченко

Общество | 19:49, 14.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

На запрошення викладачки української мови та літератури ЕНВК №5 Гульнари Кудояр в наше місто  завітала відома українська письменниця Галина Вдовиченко. Авторка пише прозу для дітей та дорослих. Тому зустрічі проводилися і з маленькими, і з великими читачами.

Ввечері для спілкування з дорослою аудиторією зібралися в бібліотеці інституту імені Р. Хеноха. Пані Галина розповіла історію своєї родини, а також — про шлях до письменництва. Читачі попросили авторку коротко описати сюжети своїх книжок.

Галина Вдовиченко зізналася, що понад усі нагороди (а їх чимало) цінує визнання юного читача. Діти з задоволенням відкривають для себе світ читання саме з її творами — серією повістей про котиків, суперпопулярною книжкою «Ліга непарних шкарпеток» тощо. Малеча замовляє письменниці продовжувати історії улюблених персонажів, а пані Галина не може їм відмовити.

В дитячий літературі неабияка увага приділяється оформленню книг, ілюструванню, якості взагалі. Галина Костянтинівна співпрацює з «Видавництвом Старого Лева» і не шкодує про це.

Книжки для дорослих народжуються, натхненні реальними історіями, власним світосприйняттям, уявою та навіть творами улюблених авторів. Вони оживають,  навіть прототипи подекуди впізнають свої думки в думках персонажів…

В кінці зустрічі — фото, автографи та замовлення книжок. Учасники одностайно заявили: необхідно запрошувати в наше місто митців, художників та письменників, які будуть цікаві як дорослим, так і дітям.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: