Енергодарці зібрали для Колі Лабузова кошти на лікування

Общество | 19:38, 3.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

І це — лише безпосередньо на ярмарку, який проходив сьогодні весь день в МПК «Сучасник». Нагадаємо,  шо кошти перераховували заклади освіти, просто небайдужі енергодарці, трудові колективи. А вже ярмарок став тим об’єднуючим моментом, який показав: в нашому місті живе багато добрих людей!

Фотозвіти про акцію від фотографів Сніжани Сергієнко  та Максима Терещенка  — до вашої уваги.

А ми спробуємо перерахувати тих, хто взяв участь.

МПК «Сучасник» став ідеальним майданчиком: теплим, затишним, просторим. Крім цього, професійна та технічна підтримка була неоціненною!

Активно долучилося управління освіти: школи, садочки та позашкілля торгували, виступали, проводили майстер-класи! Все розліталося «як гарячі пиріжки», в тому числі — нарячі пиріжки!

 

Взяли участь дитячі музична та художня школи — браво!

«Запалювала» школа ексклюзивних танців «Феєрія»!

Центру соціальних служб окрема подяка  — за майстер-класи та дитячий куточок, який було влаштовано спільними зусиллями з читальним залом дитячої бібліотеки!

Приємно, що до акції приєдналися громадські організації: «Каскад» причарував малечу спортом, ШСБ «Лелека» гралася з дітьми та малювала вітальну листівку для Колі. Прийшли на ярмарок з товаром ГО «Україночка», «Наставники», «Відродження», «Просвіта». Хендмейдери «Майстер та майстриня» порадували асортиментом.

Незабутні враження отримали ті, хто пробував себе в пісочній анімації від Ольги Тедеєвої та в гончарстві від Євгена Караманова.

Самколики надавали ГО «Передова», а також кулінарна школа «ДІВОС» разом з кафе «Духмяна піч».

Улюблений аквагрим малювала Людмила Сухорокова від центру дозвілля «ОстровОк».

Працювала, і успішно, фотозона від PHOTOWORLD та  FREEDOM

Долучилися підприємці — ПП Соколов (попкорн)  та Олена Кочубей (косметична продукція), надав допомогу хлібозавод «Велич»

Грошові внески робили представники УПЦ, УПЦ КП та УГКЦ.

В фіналі співав Артем Шеломіцький.

А головне — енергодарці зрозуміи, що добрі справи робити приємно, жертвувати — не складно, а ще — в разі потреби навть незнайомі люди готові спростягнути руку допомоги.

Результат — зібрані кошти  — понад 41 тисяча гривень та моральна підтримка.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: