Енергодарці збиратимуть «Залізний мільйон» для українських вояків

Общество | 15:25, 21.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

ГО «Передова» ініціювала проведення в нашому місті акції зізбору дрібних коштів — «Залізний мільйон». До участі запрошуються всі бажаючі, адже організувати подібний захід абсолютно не важко: досить поставити на видному місці скриньку, куди можна буде при нагоді кидати дріб’язок, який рано чи пізно «заводиться» вкишенях та гаманцях.

Сьогодні акція стартувала: за спеціально «маркованими» скарбичками доофісу «Передової» прийшли представники учнівського самоврядуваня всіх навчальних закладів міста — в тому числі і позашкільних, і інституту імені Р.Хеноха.

До речі, акція припала до душі і дорослим  — голова Організації спілки молоді ВП ЗАЕС Дмитро Орлов теж прибув доофісу за своєю скарбничкою: «Ми ззадоволенням підтримаємо таку акцію! Саму скриньку поставимо в КДЦ — там проходить багато заходів, в яких беруть  участь співробітники АЕС»

Умови участі дужелегко виконати: в банки можна кидати лише монетки номіналом від 1 копійки до 1 гривні. Коли скриньки заповняться, учні відсортують монетки та здадуть у банк. Такий самий алгоритм і  для інших організацій та установ.

«Передова» пропонує збирати кошти протягом навчального року — щоб досягти максимального результату. Буде і змагальний момент: волонтери готують для тих, хто вияваиться найактивнішим, приємний сюрприз.

Долучайтеся і ви — наліпки на банки можна роздрукувати самостійно, за довідками звертайтеся за телефоном 0662531083 (Катерина Стаценко)

Головне — пам’ятати: не соромно вкласти вдобру справу навіть 10 копійок. Адже кожен внесок наближає до цілі!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: