Енергодарці забезпечені вакцинами від туберкульозу, дифтерії, коклюшу

Общество | 21:30, 28.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні у виконавчому комітеті міської ради проведено засідання «круглого столу» в рамках Українського тижня імунізації. Заступник начальника ДЗ «СМСЧ №1» Олександр Оверко та завідувач дитячої поліклініки Галина Ганжа доповіли про хід проведення в Енергодарі Тижня імунізації.

Ініціаторами проведення в Україні Тижня імунізації виступають активісти всеукраїнської громадської організації «Батьки за вакцинацію».

Лікарі відзначили низький рівень інформованості населення про користь вакцинації. Протягом тижня у поліклініках міста проводилася роз’яснювальна робота, розповсюджувалися інформаційні матеріали із відповідями на основні запитання стосовно імунізації. Олександр Оверко відзначив, що в Енергодарі на сьогодні немає дітей, хворих на туберкульоз, тривалий час не реєструвалися випадки захворюваності дифтерією, правцем та рядом інших інфекційних захворювань. Велике значення у цьому, зауважують лікарі, має своєчасне проведення вакцинації. Сьогодні місто забезпечено вакцинами від туберкульозу, дифтерії, коклюшу у повній мірі. Протягом першого кварталу поточного року енергодарцям зроблено 4059 щеплень, з них 85 спровокували післявакцинальну реакцію (31 – сильної форми).

Медики закликали жителів міста не відмовлятися від щеплень та проводити своєчасну вакцинацію дітей для профілактики та запобігання важких інфекційних захворювань.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: