Енергодарці з інвалідністю дочекалися б пандусу, так завадив Хоролець

Общество | 16:10, 30.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Днями відбулося засідання робочої групи з питань проведення моніторингу стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення до будівель установ загального користування і житлових будинків.

У ході засідання члени робочої групи розглянули результати проведеного моніторингу існуючого облаштування: пандусів, сходів, дверних прорізів, санвузлів, території, прилеглої до будівлі. Належним чином обладнано пандуси у навчальних закладах, бібліотеках, закладах культури, Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінні праці та соціального захисту населення.

Актуальним залишається питання обладнання пандуса при вході до МПК «Сучасник», кошти на облаштування якого було виділено рішенням сесії, а пізніше заблоковано ухвалою Енергодарського міського суду за позовом депутата Сергія Хорольця. Обладнати палац культури пандусом планувалося напередодні Міжнародного дня інваліда, який відзначається 1 грудня.

В області також згодні, що енергодарцям з інвалідністю пощастило — під час засідання обласного комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, було відзначено, що з п’яти міст обласного значення тільки в Енергодарі і Токмаку повністю обладнані установи охорони здоров’я, будівлі органів праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: