Енергодарці вважають створення притулку дієвим способом боротьби з безпритульністю

Общество | 19:31, 13.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

19 червня в соцмережі в кількох спільнотах було проведено опитування: «Який метод боротьби з безпритульністю тварин ви вважаєте дієвим?». В опитування взяли участь 105 осіб, які могли обрати одразу кілька відповідей. Лідером опитування став варіант «Створення притулку» — 101 особа проголосувала «за». На другому і третьому місцях варіанти «Впровадження правил утримання тварин (облік, чіпуваня, правила вигулу тощо)» та «Стерилізація безпритульних тварин» — по 72 «за».

Далі вже значно меншу підтримку знайшли варіанти «Стерилізація домашніх неплемінних тварин» та «Введення плати за утримання тварин» — 17 та 13 голосів відповідно.

А от шестеро з опитаних вважають відстріл тварин дієвим способом боротьби з безпритульністю. Вивчати проблему в міжнародному форматі та створити грошовий фонд з внесків жителів міста для притулку тварин готові лише по одній особі.

Нагадаємо, що в місті досі не існує Програми, яка регулювала б порядок утримання домашніх тварин та пропонувала б шляхи боротьби з безпритульністю. В місті існує два стихійні притулки — приватного підприємця Ольги Гордевич та зоозахисників благодійного фонду «Надія», проте жодної підтримки з міського бюджету ці притулки не отримують та існують за рахунок внесків.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: