Енергодарці провели зустріч з депутатами: питань більше за відповіді

Общество | 20:50, 1.12.2016
 Поделиться

Поделиться в

Зустріч, яку організувала група на чолі з Сергієм Пошелюзним, таки відбулася. Щоправда, депутатів в залі виявилося замало — 8 осіб (представники Опоблоку,»Сильної України» та «Захисників Вітчизни») Та й мешканців з представниками громадських організацій прийшло небагато («Булава», ЦК «Азов «, ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів «, рада ветеранів війни). За інсайдерською інформацією, декого покликали в залу «для кількості».

15281126_1830497280555394_276884696_n

Організація заходу, за словами Сергія Холода, виявилася слабкою.  «Депутатів -«опозиціонерів» не попередили!» — заявив він. Але Пошелюзний заперечив: «Вас запрошували!»

Олена Дорошенко («Мами Енергодара «), одна з організаторів акції «В госту до депутата»,  запитала у Холода, чому ж частина депутатів ігнорує сесії? Власне, це питання в тому чи іншому вигляді постійно задавалося єдиному «прогульщику», що завітав на зустріч. Щоправда, відповіді не влаштовували тих, хто питав, тож до уваги не бралися.

tamm6vnhxb4

Дискусія на тему «Хто винен?»продовжилася на підвищених тонах. Холод спочатку заявив, що відповідає за свою депутатську групу, але потім, коли посипалися питання та звинувачення,  передумав і запопонував  «ставити питання до Холода» . В свою чергу, він звинуватив секретаря ради Олега Гордевича у неспроможності зібрати депутатів на сесію. Гордевич відповів, що все зовсім не так, як каже Холод, і повідомив: сесія запланована на 7 грудня. Знову ж таки, чи відбудеться вона- питання відкрите.

15319584_1830497260555396_1242708713_n
Пошелюзний поставив Холоду питання щодо мільйонів, що лежать на депозиті у міста, але в той же час не працюють ліфти, течуть дахи тощо. Його пропозиція: «Гнати в шию таких депутатів, що не працюють «. Доводи Холода (він намагався коментувати це) до уваги Пошелюзний не взяв.

Коли дискусія почала перетворюватись на перепалку, керівник фракції Опоблоку Андрій Карбасов запропонував зустріч завершувати. Адже конструктиву все одно нема.
Одна з учасниць зустрічі закинула депутату «прогульщику»: «Ви маєте ходити на сесію та голосувати! «. Але керівник громадської організації чорнобильців Суворін вирішив пояснити: «Ні, депутат має знати, за що він голосує» Він намагався донести: для неявки на сесію у депутатів є причини, але ними мало хто цікавиться. В тому числі — організатори акції «В гості до депутата «, яку організували Олег Глінських та Олена Дорошенко.

До мікрофона підійшов Ігор Гонімар. В першу чергу він поставив питання секретарю міськради Гордевичу: «Чи знаєте ви регламент роботи ради?» Коли отримав відповідь  — «в межах необхідного»- запитав таке: «Хто готує та формує порядок денний сесії? » Відповіді ніхто не дочекався. Тоді Гонімар заявив, що виборців не влаштовує ні одна, ні інша частина депкорпусу. А ситуацію в місті назвав «політичним днищем»… Також прозвучали рецепти, як слід діяти секретарю та депутатам для того, щоб і свою позицію відстоювати, і сесії не зривати. Чи прислухається хтось до цих порад — невідомо.

15281000_1830497210555401_1469483744_n
Перший заступник міського голови Ігор Курдя не витримав і також взяв слово. Він показав заяву, з якої виходить, що організатором заходу — Анатолій Анохін     (ВО «Батьківщина «). Пошелюзний намагався заперечити, що ситуацію «переграли», але його не почули. До речі, як пояснив пізніше телефоном сам Анохін, який був у відрядженні, «спочатку дійсно писав я на прохання Пошелюзного, але через два дні той  повідомив, що все ж таки напише заяву про проведення зустрічі сам — від імені ініціативної групи».
Ігор Курдя теж обурений тим, що депутати не з’являються на сесії, адже є ціла низка питань, що вимагають невідкладного вирішення.
Також Курдя нагадав, що в місті є безліч проблем — в КП ПКС, в управлінні освіти. І тому на початку грудня і там, і там пройдуть конкурси на посади керівників. Про це вже є оголошення в пресі, і обрання гідних керманичів буде проходити відкрито та прозоро. А комісії очолюватимуть Курдя і Гордевич. Коли представник ЦК «Азов» Віталій Юзвенко попросився до такої комісії, йому відмовили, але запросили бути присутнім на засіданнях, а в разу порушень — фіксувати їх та скаржитись.

gffh4gwj0ee

На зустрічі виступив і депутат облради — Олексій Сагайдачний. Він одразу заявив, що з обласного бюджету буде виділено 1.5 мільйонів гривень на ліки для чорнобильців, а потім теж почалася критика на адресу місцевих депутатів, що не ходять на сесії. Сагайдачний розповів, що один з таких важливих проектів для Енергодара як перебудова гуртожитку по Молодіжній, 7, під загрозою. Саме через те, що не проходять сесії… Взагалі наше місто не використовує всих можливостей, які надаються областю, тож закликав депутатів активніше працювати.

pbxra7ndwm

Як не дивно, в залі були присутні двоє зовсім юних енергодарців. Один з них витримав півтори години, поки черга говорити дійшла до нього. Він назвався: «Олександр Бурчак». Він заявив, що молодь намагається ваиїхати з нашого міста, бо тут нема чим займатися. Нема ані розваг, ані роботи — мовляв. лише атомна станція, і все. А хочеться молоді чогось більшого. Наприклад, не вистачає нашим юнакам та дівчатам майданчику для занять скейтбордінгом.

15320407_1830497177222071_763241150_n

Майже під кінець зустрічі прийшов у залу і керівник «Союзу молоді» Олег Глинських. Він підтримав юнака в його намірах займатися спортом. взяв координати та пообіцяв підтримку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: