Енергодарці привезли два «золота» з мелітопольських «Ігор незламних»

Общество | 19:46, 26.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні у Мелітополі близько 80 атовців та волонтерів змагалися за Кубок «Ігор незламних».

Спортивне свято організували найактивніші члени Мелітопольської  Спілки учасників  АТО, яку очолює Володимир Мінко.  До участі  в заході долучилися декілька запорізьких команд , а також атовці з Миколаєва. Невеличкою, але дружньою атовсько-волонтерською командою прибули й енергодарці – представники  ГО «Побратими» та ГО «Передова»: Денис Новіков, Артур Бринза, Валерій Погуляй та  Наталія Турлова.

Зазначимо, що велику роль у тому, щоб Енергодар хоч якось долучився до «Ігор незламних», зіграла кризовий психолог, волонтерка Запорізького «Привалу» Тетяна Ткачова. Вона переконала, що їхати треба – хоча б у якості вболівальників, а потім було прийняте рішення спробувати свої сили.

Виявилося, що боротися доведеться не просто з аматорами  та любителями ЗСЖ – так, почесними гостями та учасниками змагань були атовці Олексій   Картавий  та Євген Олексенко. Олексій нині мешкає в Запоріжжі, хоча родом з наших місць – з Дніпрорудного. Цей портсмен  – учасник Київського відбору на міжнародні «Ігри нескорених-2018» . Євген в цьому ж міжнародному проекті брав участь торік, він виступав  у Торонто як  член збірної  України.  Обидва атовці займаються пауерліфтингом.

Учасникам мелітопольської першості  на вибір надали декілька спортивних дисциплін: від індивідуальних  — дартс, жим штанги лежачи, підтягування, відтискання до командних – волейбол, настільний теніс  та футбол.

Енергодарці вирішили позмагатися в індивідуальних: Наталія, Валерій та Денис – у жимі лежачи. Оскільки у нашої волонтерки є досить серйозний досвід у спортивних справах, вона брала участь ще й у відтисканні та підтягуваннях. І не дарма: це вона привезла додому дві золоті нагороди – за жим та підтягування.

Артур Бринза грав у дартс. Його результат був непоганим: він увійшов до 5 лідерів.

Але основної мети енергодарці досягли:  Валерій Погуляй вважає, що головне – взяти участь, поспілкуватися та, вірогідно, спробувати більш активно долучатися до подібних заходів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: