Енергодарці поважного віку відвідали тренінг «Інтернет з нуля за два дні»

Общество | 19:45, 28.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

26.09.2017-27.09.2017 в приміщенні Енергодарського інституту імені Р. Хеноха відбувся безкоштовний тренінг з основ комп’ютерної грамотності «Інтернет з нуля за два дні» для 13 активних пенсіонерів міста віком від 60 до 80 років.

Користуватись інтернетом у наш час – це звична справа. Проте, старшому поколінню треба докласти чималих зусиль, аби збагнути, як він працює.


Тому Громадська молодіжна організація «Відродження» в рамках проекту «Залучи бабусю онлайн», в партнерстві з ГО «ВСАД IT- бабусі» (м. Одеса) за підтримки «Internews Network» та ГО Internews Ukraine організувала комп’ютерні курси для літніх людей. Ініціативу ГО «Відродження» підтримав професорсько-викладацький склад і студенти Енергодарського інституту.

Люди похилого віку здобувають базові навички роботи з комп’ютером, навчаються азам роботи в мережі інтернет: спілкуванню електронною поштою, у соціальних мережах, на блогах та форумах. Крім того, користувачі опановують програму «Скайп», навчаються друкувати на комп’ютері, знайомляться з сайтами органів влади, проводять дослідження у пошукових системах. Ця ініціатива покликана розкрити потенціал представників старшого покоління, поліпшити їх психологічний стан, допомогти їм отримати необхідну інформацію, розширити кордони спілкування, реалізувати творчі плани.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: