Енергодарці побували на фестивалі «Хортиця Freedom»

Общество | 10:45, 3.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Музична подія проходила в Запоріжжі протягом 1-го та 2-го вересня. Такий подарунок на своє 100-ліття з дня народження зробив запоріжцям та гостям міста комбінат «Запоріжсталь» — вхід був вільний.

На жаль, пропозиція поїхати на музичний фестиваль організованими групами цього разу в Енергодарі не була підтримана — навіть за смішну ціну у 85 гривень не вдалося набрати людей хоча б на невеличкий автобус. Тим не менш, мешканці нашого міста відвідали Запоріжжя і 1-го, і 2-го числа.

Програма заходу була дуже цікавою, до Запоріжжя приїхали справжні «зірки» та легенди української музики.

В ЭнергодареInfo також відзначилися на фестивалі — у другій день його проведення.

Відзначимо одразу, що бажаючих побувати на ньому було дуже багато. Але рганізаторам вдалося успішно розмістити дві сцени так, щоб кожен бажаючий міг насолодитися виступами улюблених виконавців, а при бажанні — легко змінити дислокацію та подивитись, що відбувається на сусідньому майданчику. Звук і світло — все було найвищої якості.

Протягом події можна було перекусити та, як не дивно, перепочити від децибел і поспілкуватись, незручностей у вигляді тісняви або чогось подібного (принаймні, 2-го вересня) ми не помітили.

Тож, висновок такий: фестиваль гідний уваги, тому не проходьте повз наступного разу — щоб не пошкодувати!

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: