Енергодарці пільгових категорій зможуть оздоровитися у санаторіях України за рахунок коштів місцевого бюджету

Общество | 08:58, 21.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

 З кожним роком субвенція на підтримку громадян соціальних категорій з державного бюджету суттєво зменшується. Для того, аби не залишити пільговиків без допомоги і забезпечити виконання соціальних гарантій у місті Енергодарі протягом декількох років успішно діє програма соціальної допомоги. Завдяки їй за рахунок коштів міського бюджету фінансується ряд соціальних заходів. Зокрема, придбання санаторно-курортних путівок для оздоровлення ветеранів війни, праці, інвалідів Чорнобильської АЕС ІІ категорії, учасників АТО.
За перше півріччя 2018 року за рахунок міського бюджету видано 36 путівок енергодарцям пільгових категорій, з них: 17 — ветеранам праці та дітям війни; 14 — інвалідам II категорії, які постраждали від аварії на ЧАЕС; 6 — учасникам бойових дій в зоні АТО; 1 — ветерану війни.

Всього міською програмою соціальної допомоги на 2018 рік передбачено: 126 тисяч гривень — для компенсації на оздоровлення учасників АТО; 296,1 тисяч — для інвалідів ЧАЕС II групи; 63 тисячі — для ветеранів війни, 189 тисяч — для ветеранів праці.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: