Енергодарські волонтери доправили допомогу парамедикам «Ангелам Тайри»

Общество | 07:43, 31.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

27  жовтня волонтери «Передовоі» доправили вантаж до зони АТО, але пункт призначення цього разу був незвичний: до парамедиків легендарного підрозділу «Ангели Тайри» (на чолі з «Тайрою»- Юлією Паєвською), в якому також служить славетний блогер «Горький Лук»  — Святослав Носов

Передавали традиційне — овочі та смаколики, вироби «Енергодарських павучків» — сітки та інші предмети «от кутюр», ліки, а також  — компресор, домкрат та інше, за що величезна подяка  благодійникам, завдяки яким є змога допомагати армії. Окреме «Спасибі!» паливному спонсору всіх поїздок -компанії ЗапорожОилГрупп.

До екіпажу «Передової» цього разу ввійшли Олександр Вікторов та Вадим Комінко. Звітував в соцмережах пан Вадим.

Хоч «звичайних» поїздок  взону АТО майже не буває, ця відрізнялася від інших тим, що волонтерам довелося стати ще й водіями у підрозділі Тайри: «На блок-пост прибули, коли якраз пораненого перевантажували з «таблетки», що привезла його з передової, в машину парамедиків, ще й прийняли у тому участь, бо ноші були якісь не стандартні, не хотіли складатися, як воно мало бути. А далі машина з Тайрою полетіла на Марік, і у випадку наступного пораненого доставляти його в госпіталь мали вже ми з Горьким Луком, а Сашко на «Лесі» разом з третім парамедиком заступав би на варту вже третім екіпажем. Сашко поїхав на базу «ангелів» за ліками, яких бракувало для повної готовності прийому наступних поранених, не приведи Господь раптом таке станеться, і я залишаюся посеред приморських степів на трасі в компанії американського сараю на колесах (Тахо, не ображайся!), Горького та вартового трохи далі.»

Олександр Вікторов цього разубув майже мовчазний. Лише пообіцяв: «Ми обов’язково відвідаємо цей підрозділ ще раз. Всі хлопці на фронті заслуговують поваги. Без винятку. Але ці «ангели» ризикуючи власним життям, рятують інші. Наприкінці нашого візиту Тайра передала нам коротенький відео привіт-подяку»

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: