Енергодарські скаути взяли участь в експедиції «Гілея-2017»

Общество | 19:35, 16.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

У Василівці відбулася скаутська  зліт-експедиція «Гілея-2017» В заході взяли участь і енергодарці — вихованці Григорія Ленинця з центру туризму, краєзнавства та спорту.

Голова організації «Слідопит» Олексій Ніколаєв написав про це на сторінці Національної Організації Скаутів України

«з 13 по 15 вересня у Василівському районі Запорізької області пройшов 9-й скаутський польорвий практикум «Гілея 2017» Головним організатором цього скаутського свята є Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, але велике діло робиться не по одинці. Також до організації програми долучились Національна організація скаутів України, Запорізьке скаутське обьєднання дітей «Слідопит», Громадська організація «Аксіома відпочинку та розвитку», Запорізьке представництво червоного хреста, спілка ветеранів АТО. Окрема вдячність скаутам з Київського міського осередку ВМГО «НОСУ» та збірному патрулю «Штабблед» за допомогу та підтримку з організації нашого спільного свята. Також велика вдячність спілці промислових підприємст «Запоріжсталь», «Запоріжвогнитрив» та «Запорізький коксохімічний комбінат», представників конкурсу соціальних проектів «Ми -це місто» за надання спонсорських коштів на купівлю туриського спорядженн.
В практикумі взяли участь 16 команд та скаутських патрулів Запорізької області з міст Запоріжжя, Енергодару, Мелітополя та Василівського, Веселівського, Вільнянського, Мелітопольського, Новомиколаївського районів Запорізької області.

Програма практикуму була дуже насиченою. Скаути та представники шкільної молоді на протязі практикуму спробували свої творчі таланти на вечірніх заходах біля вогнища «Голос Гілеї» та Таланти Гілеї 2017″, випробували себе на вміння працювати однією командою на великій грі-квесті «Робінзон», відпрацювали навички маскування на вечірній грі «Штурм», та показали свої кулінарні шедеври на кулінарному шоу «Експромт». Також в учасників нашого польового практикуму була можливість дізнатися про отруйних комах та тварин, про надання першої медичної допомоги, про небезпечні вибухові речі, здобути навички у піонерингу, та вивчити декілька прийомів з самооборони.
Велика вдячність всім, хто брав участь у нашому традиційному польовому практикумі та до нових зустрічей. Дуже чекаємо всіх на 10-му юбелейному польовому практикумі «Гілея 2018″, що відбудиться у вересні 2018 року.»

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: