Енергодарські скаути стали найкращим в області гуртком-лідером

Общество | 07:19, 19.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

Про вихованців центру туризму, краєзнавства та спорту — скаутів — на своїй сторінці у фейсбук написала Світлана Закржевська, заступник директора з навчально-виховної роботи ЦТКС.

На минулому тижні пройшов очний етап обласного конкурсу на кращий туристсько-краєзнавчий гурток Запорізької області «Гурток-лідер 2017». З 27 гуртків, що подали заявки на конкурс у фінал вийшли 11 гуртків різних напрямків: туристичного, краєзнавчого, військово-патріотичного. Серед них був гурток «Скаутинг і краєзнавство» Енергодарського ЦТКС Управління освіти Енергодарської міської ради. Він по праву зайняв перше місце серед гуртків патріотичного напрямку. Пропоную переглянути відео про діяльність гуртка за 2017 рік.

На минулому тижні пройшов очний етап обласного конкурсу на кращий туристсько-краєзнавчий гурток Запорізької області "Гурток-лідер 2017". З 27 гуртків, що подали заявки на конкурс у фінал вийшли 11 гуртків різних напрямків: туристичного, краєзнавчого, військово-патріотичного. Серед них був гурток "Скаутинг і краєзнавство" Енергодарського ЦТКС Управління освіти Енергодарської міської ради. Він по праву зайняв перше місце серед гуртків патріотичного напрямку. Пропоную переглянути відео про діяльність гуртка за 2017 рік.

Опубліковано Світланою Закржевською 18 березень 2018 р.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: