Енергодарські школярі взяли участь у навчально-польових зборах. ФОТО. ВІДЕО

Общество | 14:28, 13.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

З метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів під час вивчення предмету «Захист Вітчизни», з 11 по 13 квітня Енергодарські  учні 10-11 класів брали участь у навчально –польових зборах. Традиційно, захід проводили на базі НВК № 5.

Хлопці та дівчата здавали нормативи з фізичної культури, долали смугу перешкод, збирали та розбирали автомат Калашнікова. Навчання проходили і у лісі: рили окопи, складали топографічні карти, метали гранати.

 Оцінювали команди в трьох номінаціях – «Естафета», «Стройова підготовка з вітанням» та «Стройова підготовка з піснею».

Сьогодні, 13 грудня, підбили підсумки навчально-польових зборів. На стадіоні НВК№5 відбулося військово-спортивне свято. На підсумковому шикуванні учні, які здобули кращих результатів змагань, були нагороджені грамотами та кубками.

У змаганні «Естафета» перше місце здобула команда ЕЗОШ № 2, друге місце – спільна команда ЕБЛ та ЕЗОШ №4, третє місце за НВК №5.

У Стройовій підготовці з військовим вітанням перше місце зайняли учні ЗОШ №2. Друге місце посіла  команда ЕБЛ та ЕЗОШ №4, третє місце — ЕНВК «ЗНЗ- МНВК.

У Стройовій підготовці з піснею перше місце виборола команда ЕНВК №1, друге місце розділили команди  ЕЗОШ 2 та НВК №5, третє – ЕЗОШ №7

Вітаємо переможців!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: