Енергодарські школярі відвідали музей у Балках

Общество | 15:32, 6.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Таким чином учні 4-го класу ЕНВК1 (кл. керівник Наталія Зарубіна) відзначили початок нового навчального та екскурсійного року.
Директор Енергодарської туристичної агенції Людмила Іващенко запропонувала новий об’єкт — виявляється, у школі с. Балки з 1970 року працює музей історії!


У невеличкому приміщенні є експонати, що розповідають про найдавніші часи — коли на цій території бродили мастрдонти, а первісні люди тільки вчилися виготовляти з каменю первісні знаряддя праці, є тут предмети побуту козаків, діти подивилися, чим користувалися господині в давнину, які виготовляли речі. Частина виставки присвячена Другій світовій війні та тому, як жили Балки в окупації. Є куточок про війну в Афганістані. Значна частина експонатів розповідає про освіту та школу на селі. Четверокласники вперше побачили гріфельну дошку, поспівчувати тим, хто писав пір’ями та за ляпки у зошитах міг опинитися на лаві й отримати березових різок…
Екскурсію проводила директор музею Олена Миргородська. Вона запросила енергодарців приїзджати ще: повноцінно оглянути виставку можна за півтори години. Крім того, пропонується ще й екскурсія пам’ятними місцями Балок.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: