Енергодарські родини загиблих в АТО запрошують вступити в обласну організацію

Общество | 14:40, 21.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

У вівторок, 19 квітня в Енергодар приїздили громадські активісти, що опікуються створенням в Запорізькій області організації, яка б об’єднала членів родин загиблих в АТО бійців. На чолі цього руху стоять Микола Говоруха та Галина Ревуцька. Вони, як ніхто інший, розуміють проблеми таких сімей, адже самі втратили синів на цій війні. Розуміють вони також і те, що тільки об’єднавши зусилля, можна впливати на вирішення певних питань.

170405_0158.00_00_03_16.неподвижное изображение001

На даному етапі існує ГО «Запорізьке міське об’єднання сімей загиблих воїнів АТО», але воно вже виходить за рамки міста – допомагають і тим, хто цього потребує в межах області. Це стосується не лише моральної підтримки, а й матеріальної, а також юридичної та професійної психологічної допомоги.

Микола Говоруха та Галина Ревуцька прибули в Енергодар, щоб зустрітися з родинами загиблих Сергія Полуляха, Олександра Мидловця та Олександра Щурова, а також отримати підтримку з боку місцевої влади. Енергодарським сім’ям запропонували вступити до організації та обмінятися контактами для подальшого спілкування та співпраці. Коли офіційне представлення завершилося, енергодарці говорили про те, що не відчувають себе самотніми та покинутими. Так, Єва Мидловець відзначила, що коли сталася трагедія з її сином, місцева влада організувала поховання, а потім знайшовся підприємець — Іван Самойдюк, що встановив пам’ятники на могилі її сина та  сина Любові Щурової. Її тішить, що під час свят на кладовищі з’являються квіти.

170405_0158.00_00_46_22.неподвижное изображение005

170405_0158.00_00_50_28.неподвижное изображение006

Окремо Єва Григорівна  відзначила Валентину Макаревич — директора гімназії «Гармонія» та весь колектив закладу, де вона продовжує викладати, не дивлячись на свої 72 роки. Відзначили і діяльність волонтерів – родиною Полуляхів опікується мешканець Дніпрорудного Олександр, але вони не знають навіть його прізвища. А Єві Григорівні минулого літа волонтери табору «Будуємо Україну разом» допомагали з ремонтом.

Крім знайомства та обміну контактами, в ході зустрічі енергодарці отримали корисну інформацію щодо безкоштовної медичної допомоги на базі Запорізького військового шпиталю на Великому лузі, а також про плани на літнє оздоровлення діточок з матусями. Микола Говоруха та Галина Ревуцька впевнені в тому, що вони здійсняться, адже відчувають підтримку як з боку облдержадміністрації, так і від колег – громадських організацій атовців.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: