Енергодарські копи відзначили День національної поліції України

Общество | 19:48, 5.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

В цьому році  Україна вперше відзначає День  національно їполіції. Наказ про це Президент Петро Порошенко підписав у квітні. Тепер професійне свято буде відзначатися щорічно 4-го липня — у день підписання Закону України «Про Національну поліцію».

В Енергодарі сьогодні проходили урочистості на площі біля МПК «Сучасник»: шикування, нагородження особового складу та вручення подарунків — цінних та дуже цінних, таких, як автомобілі «Рено Докер».

Поліцейських вітали з святом міський голова Павло Музика, голова ЗОДА Костянтин Бриль, народний депутат України Володимир Бандуров, заступник генерального директора Запорізької атомної електростанції Олександр Кривцов. Всі говорили про безпеку безпеку у місті енергетиків та засоби її належного забезпечення — спільними зусиллями правоохоронців, громадян та міської влади.

Правоохоронці оцінили підтримку  з боку міської влади — подяку висловив  начальник Енергодарського відділу поліції Дмитро Лизогубов.

 

Дмитра Лизогубова нагородили нагрудним знаком «Кращий працівник». За несення служби енергодарських копів відзначили грамотами міського голови. А кульмінацією  свята стало вручення ключів від нових «Рено Докер» їхнім  екіпажам. 5 машин для патрулювання міста та виконання інших завдань були придбані на кошти місцевого бюджету.

Сподіваємось, що скоро втілиться у життя і проект з відеоспостереження у місті, і поліція вирішить кадрові проблеми, і громадяни будуть більш відповідальними. Тоді Енергодар  стане дійсно безпечним.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: