Енергодарські комунальники тепер знають все про формування тарифів

Общество | 19:48, 19.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Згідно інформації, що розміщена на сайті електронних закупівель Prozorro, 18 квітня  в Києві пройшов семінар на тему: «Огляд нового закону «Про житлово-комунальні послуги». Вимоги до формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення». Організувало його ТОВ «Інститут місцевого розвитку». Відвідати захід вирішили і спеціалісти КП ПКВ.

Вартість участі у семінарі однієї особи 2650 грн. Семінар тривав з 9:00 до 16:30 годин.  З Енергодара навчатися поїхали три спеціалісти. На це  було витрачено 7 тис. 950 грн.

Основні питання які вивчали комунальники на семінарі:

*Огляд нового закону “Про житлово — комунальні послуги”: ключові зміни та нові поняття, новий перелік комунальних послуг, моделі організації договірних відносин щодо надання комунальних послуг.

*Огляд нового закону “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”: ідеологія закону, сфера дії закону, принципи обліку та оплати комунальних послуг.

* Економіка та тарифна політика в умовах законодавчих змін:

— якою буде платіжка споживача після введення в дію ЗУ «Про житлово — комунальні послуги»;

— запровадження плати за абонентське обслуговування;

— соціальний захист споживачів;

-розмежування відповідальності та витрат між виконавцем комунальної послуги та управителем.

* Основні вимоги до формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення відповідно до чинної системи ціноутворення: річний план, підходи до планування витрат та прибутку.

* Огляд очікуваних змін в нормативно-правовій базі щодо формування тарифів на комунальні послуги.

Цікаво, чи можливо було знайти подібні безкоштовні тренінги? І взагалі незрозуміло, невже на підприємстві немає спеціалістів, які можуть навчити інших читати закон!? Тим більше, що чекати 10 червня — дату вступу в дію цього «Закону про ЖКГ» — у нас не збираються: керуючі компанії готові призначати  вже сьогодні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: