Енергодарські депутати вкотре показали своє ставлення до атовців та волонтерів

Политика | 20:08, 16.12.2016
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні в Енергодарі відбулася позачергова 10 сесія міськради під кодовою назвою «земельна». На своїй сторінці у Фейсбук Анатолій Анохін назвав її «скучной»: «Сегодня была внеочередная сессия — земельная. Очень скучная. И очень быстрая. За два часа рассмотрели около 65 земельных вопроса. Ни тебе пламенных выступлений, ни тебе провокаций псевдопатриотов.»

В порядку денному під номером 67 стояло питання про виділення земельної ділянки для будівництва волонтерського центру. Вже вдруге цей проект  подається головою правління ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів» Костянтином Табакаєвим. Так, минулого разу для прийняття позитивно рішення щодо цього благодійного проекту не вистачило голосів. Депутати відверто зганьбилися, не підтримавши пропозицію. Але волонтери повторили спробу, і не просто подали документи, а й провели роз’яснювальну роботу в пресі щодо своїх планів на звичайний пустир. Розмовляли і з депутатами. Так чого ж цього разу до розгляду питання навіть не підійшли?!

Анатолій Анохін з цього приводу пише: «Сняли с повестки дня вопросы, которые требуют доработки (около 15 вопросов). В том числе и по волонтерскому центру — перенесли рассмотрение на 23.12.16 — у архитектуры есть вопросы к проекту о возможности подключения центра к коммуникациям. Ребята — волонтеры с этим решением согласились — главное что решение скоро будет принято!»

По-перше, чи «согласились ребята-волонтери» — це питання.

По-друге, кореспонденти В Энергодаре.INFO зв’язалися з Костянтином Табакаєвим (він зараз служить в ЗСУ) і спитали, що він думає з цього приводу? «Коли я ще в перший раз ходив подавати документи, то спілкувався і з начальником відділу земельних відносин Кравчуком, і з головною архитекторкою Знахуренко. Ми УЗГОДЖУВАЛИ питання комунікацій. Більше того, без цього я просто  не міг би подати документи! Чого на цей раз депутати запережевали про якісь там комунікації? Я вважаю, вони просто розраховують на те, що ми побігаємо-побігаємо, а потім здамося. Але цього не буде. Тим більш, дивлячись на те, як легко в нашому місті з’являються магазинчики та генделики», — заявив голова «Передової»

6bca30927b4d54b7d13049a45efad9c1

Віталій Юзвенко, який сьогодні прийшов на сесію як атовець та громадський активіст, теж не в захваті від рішення перенести розгляд питання ще «на одну сесію вперед». Він поставив питання так: чому, якщо в депутатів були якісь претензії до проекту, вони не розібралися з ними ще кілька місяців тому? Чому всі ці комунікації та генплани виплили на поверхню саме сьогодні?

15423533_1834803356791453_55137517_n

Після того, як вже вдруге проект не підтримується міською радою, у волонтерів виникають сумніви щодо того, чи хочуть депутати сприяти розвитку громадянського суспільства, в тому числі — волонтерського руху в Енергодарі — взагалі. І не здивуються, якщо раптом не з’являться  на тому пустирі комунікації, газові труби чи якісь інші причини не виділяти цю землю.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: