Енергодарські бандуристки відзначилися на «Хортицькому кобзарі» ВІДЕО

Общество | 09:19, 22.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Українська арфа. Так у народі називають бандуру. Це — не просто музичний інструмент, а символ духовних цінностей народу. Щоб це довести, у Запоріжжі влаштували конкурс-фестиваль “Хортицький кобзар”. Він відбувався вже вп’яте. Свої таланти у бандурному мистецтві продемонстрували понад 80 дітей з різних міст України.

У фестивалі брали участь вихованки Енергодарської дитячої музичної школи Катерина та Марія Хоролець (керівник Оксана Вербіна). Дівчата не залишилися непоміченими: Катерина здобула друге місце, а Марію відзначили дипломом. Відзначимо, що Катя — вже досвідчена бандуристка, а восьмирічна Маша займається музикою всього другий рік.

 

Організатори кажуть – метою конкурсу є відродження традицій бандурного мистецтва. Зазначають, бандура завжди була символом української нації. Також завдання конкурсу — підтримка юних талантів.

Організатори розповідають:бандурне мистецтво наразі популярне в усьому світі. Адже на бандурі можна виконувати твори в різних жанрах. А її звуки здатні пробудити у людині мільйони асоціацій, почуттів і спогадів про традиції та духовні цінності українського народу. Зазначають, що чекатимуть на нових учасників вже шостого конкурсу “Хортицький кобзар”.

Джерело: ztv.zp.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: