Енергодарські атовці висловились стосовно землі

Общество | 14:52, 28.09.2016
 Поделиться

Поделиться в

Голова правління ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів» Костянтин Табакаєв оприлюднив «Відкритий лист до побратимів по російсько-українській війні»

00020-mts-00_02_03_02-nepodvizhnoe-izobrazhenie001

Ми, учасники російсько-української війни, що входять до складу ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів», звертаємось до тих, хто разом з нами зі зброєю в руках відстоював територіальну цілісність та недоторканість України, її незалежність та волю. Побратими! Згадайте, як ми з вами йшли на війну: лишаючи вдома свої родини, часто втрачаючи через це роботу. Ми йшли на війну, тому що знали: крім нас нема кому захищати рідну землю від ворога. Якби ми не взяли в руки зброю, нашим діточкам вже б викладали історію, перекручену московськими катами. Ми йшли на цю війну незважаючи на те, що не мали жодних соціальних гарантій – ніхто не був впевнений, що родина отримає хоча б якусь компенсацію в разі нашої з вами загибелі. Але ми йшли і воювали!

Побратими! Згадайте, як було на війні – ми ділились останнім шматком хліба, останнім ковтком води, навіть останні набої ділили між собою в скрутну мить. Згадайте свої відчуття після бою – те саме відчуття міцного бойового братерства, коли ти знаєш, що хлопці поруч з тобою найкращі в світі і ніколи не зрадять тебе. Згадали? То що ж сталося? Схаменіться! Чому деякі з нас після повернення додому забули про це братерство? Чому вони дозволяють бізнесменам та політикам влізати їм в душу, примушуючи плювати на своїх бойових братів? Що з ними зробили, як вони забули про родини загиблих хлопців?

Справжні побратими мали б битися один за одного, аж ніяк не один з одним за шматочок землі. Кожен з нас заслужив на цю землю. Кожен з нас гідний її. Але справжні побратими мали б твердо стояти на своєму: землю мають отримати всі разом! Якщо не вистачає на всіх – в першу чергу землю мають отримати родини загиблих вояків, потім ті, хто внаслідок війни отримав каліцтва! І не треба розповідати, що померлим нема куди поспішати – в них залишились діти, яким вже не допоможе батько, на відміну від тих, хто повернувся додому! Прийшов час обирати, ким бути: справжніми воїнами чи ланцюговими псами у місцевої псевдоеліти. Для цього не потрібно вступати в жодну організацію чи об’єднання. Достатньо сказати своє слово – чоловіче й міцне. Якщо ж ви все хочете тільки для себе, ріднесенького, то запам’ятайте: нема вам місця в бойовому братерстві.

00020-mts-00_03_38_07-nepodvizhnoe-izobrazhenie002

Журналістам Костянтин пояснив, що цей лист написано у відповідь на останні події, пов’язані з виділенням земельних ділянок під житлову забудову у місті Енергодарі. На думку частини атовців (принаймні, 56 осіб, що були присутніми на загальних зборах учасників АТО в березні), розподіл землі проведений несправедливо, з порушенням прав родин загиблих — в першу чергу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: