Енергодарські атомники долучилися до попереджувальної акції протесту ФОТО ВІДЕО

АЭС | 20:06, 12.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

12 квітня відбулася попереджувальна акція протесту — робітники атомної галузі вимагали уваги з боку Уряду України до проблем атомно-енергетичного та промислового комплексу.

Ось які вимоги висунули учасники акції:

 

  1. Від Прем’єр-міністра України — негайного розгляду на нараді під особистим керівництвом проблемних питань фінансового забезпечення діяльності ДП НАЕК «Енергоатом» та підприємств галузі, підвищення престижності роботи і закріплення кваліфікованого персоналу в атомній енергетиці та промисловості України.

 

  1. Від НКРЕКП — встановлення тарифу для ДП НАЕК «Енергоатом» з урахуванням нагальних потреб:

— підвищення в рази рівня оплати праці працівників з урахуванням європейських стандартів атомно-енергетичного комплексу,

— прийняття Програми збереження та розвитку персоналу Компанії,

— суттєвого підвищення рівня соціального захисту,

— забезпечення сталого розвитку Компанії.

 

  1. Від Кабінету Міністрів України – негайно вирішити питання ліквідації заборгованості ДП «Енергоринок» перед ДП НАЕК «Енергоатом» за відпущену електроенергію, яка станом на сьогодні перевищила 12 млрд. 600 млн. гривень.

 

  1. У разі не реагування на наші вимоги у місячний термін, зобов’язати керівництво Атомпрофспілки провести акцію протесту у місті Києві за солідарної підтримки Глобальних Європейських профспілок, членами яких є Атомпрофспілка.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: