Енергодарські активісти приймали «Марафон проектів»

Общество | 18:53, 28.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

З жовтня по листопад  проходять тренінги з проектного менеджменту для керівників, активістів НГО, які працюють з ВПО, активістів громад. «Марафон проектів» охоплює такі міста: Мелітополь,Бердянськ, Приморськ, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Кремінну, а також і Енергодар.

В нашому місті тренінг проходив на базі вільного простору «FreeDom». Для цього в антикафе прийшли майже 20 представників ГО та небайдужих енергодарців. Проводили тренинг Носенко Інеса (голова благодійної організації “Запорізький благодійний фонд «Єврейський общинний центр Мазаль-тов») та психолог Ремпель Жанна.

Учасників ознайомили з методологією цілепокладання, плануванням, організацією, мотивацією, провели практикуми з побудови команди, розглянули основи стратегічного планування.
Тренери озвучили  практичний досвід пошуку донорів, написання та реалізації проектів

Довідка:
Проект «Проектний марафон» реалізується з 1 жовтня 2017 р. благодійною організацією “Запорізький благодійний фонд «Єврейський общинний центр Мазаль-тов» в рамках проекту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: