Енергодарська міська спілка пенсіонерів провела «Свято золотої осені»

Общество | 17:00, 2.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

І зовсім не до Дня людини похилого віку, а просто – бо душа забажала свята – зібралися в парку енергодарські пенсіонери. На майданчику кафе «Тарілка» зібралися представники міської спілки пенсіонерів, щоб провести «Свято золотої осені». Можливо, не всі енергодарі знають про те, що колись саме на «Тарілці» влаштовувалися дискотеки. І от наші активні пенсіонери повернули цю традицію – танцювати просто неба під звуки запальних хітів. Не обійшлося без застілля та концерту, який влаштували власними силами. І свято вдалося – незважаючи на те, що від народження ідеї до її реалізації минуло всього три дні. Про це розповіли Галина Барановська — голова спілки та Алла Григоренко — заступниця.

Представники міської спілки пенсіонерів не потребують того, щоб їх хтось розважав – талантів вистачає своїх: хор ветерані ввійни та прації, «Україночка», «Родина», Колорит»: порадували своїми виступами всі колективи.

Від імені тих людей, які насолоджувалися спілкуванням, керівництво спілки пенсіонерів подякувало спонсорам — Володимиру Редьці та Олександру Лаврентьєву.

Галина Барановська нагадала, що саме ці люди – люди поважного віку – свого часу будували наше місто. І варті уваги та поваги. Хоча багато вони не вимагають

Такі активні пенсінери, які самі влаштували собі свято, можуть слугувати прикладом для молоді, яка подекуди буває досить пасивною.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: