Енергодарська спілка інвалідів «ДАНКО» запрошує мешканців міста відвідати її сайт!

Общество | 07:00, 2.09.2016
 Поделиться

Поделиться в

ГО «Данко» працює в Енергодарі з 1999 року на базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 1999 року. Там відбувається живе спілкування.

IMG_3282

Але сьогодні все більше популярності набуває спілкування віртуальне. Особливо це актуально для тих, хто має інвалідність. Для того, щоб дати можливість тримати зв’язок одне з одним, дізнаватися новини, знаходити корисну та цікаву інформацію, «Данко» вирішили розробити та запустити однойменний сайт.

Передісторію нам розповів адміністратор цього ресурсу Артем Андрієвський: «Я член энергодарского общества инвалидов «Данко» (председатель — Елена Чекмарёва ).
Я инвалид 1-й гр. «А» с детства — у меня ДЦП, гиперкинетическая форма. Не сижу, не хожу, руки правильно не работают, голова не держится. Работаю на компьютере ногой, лежа на боку на полу. Подробнее обо мне на моем персон. сайте — http://www.andrievskiy84.oriontv.net/
Вот статья обо мне на сайте БФ «Счастливый ребёнок» г.Запорожье, Украина: http://deti.zp.ua/show_article.php?a_id=505917
Также, пожалуйста., посмотрите видео обо мне  https://www.youtube.com/watch?v=uC-fXFvMXQk

Минулого року Артем брав участь в конкурсі соцреклами «Тобі обирати», був відзначений грамотою.

o-QHfd9FY7o

Це надихнуло керівницю центру Тетяну Сидорик та спеціалістку Інну Ушкало запропонувати юнакові … створити сайт. Це б дало змогу розповідати всьому місту про проблеми та потреба інвалідів, а також  — про їхні досягнення, мрії, хобі, інтереси. Можливо, сайт допоміг би в пошуках спонсорів – адже в нашій країні на самі пенсії не розгуляєшся.

Мало того, що сайт запрацював в минулому році. Артем намагається його просувати, працює в соцмережах, а тепер звернувся про допомогу і до колег-журналістів! Давайте зробимо сайт «Данко» http://eoidanko.ucoz.ua популярним!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: