Енергодарська мала академія наук тепер під егідою ЮНЕСКО

Общество | 08:55, 21.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Енергодарська мала академія наук учнівської молоді входить до мережі Малої академії наук України. І от нещодавно у Парижі на засіданні Виконавчої Ради Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури прийнято рішення про створення на базі Малої академії наук України Центру ЮНЕСКО 2-ї категорії.

Президент Малої академії наук (МАН) Станіслав Довгий – член офіційної делегації, що представляв проект на засіданні Виконавчої Ради в Парижі, назвав це рішення історичним, оскільки вперше в Україні на базі молодіжної науково-освітньої установи буде створений Центр з таким високим статусом. «Це визнання успіхів нашої Академії і науково-освітнього потенціалу нашої держави. Отримання цього статусу дозволить нам значно підвищити якість роботи з творчими дітьми та надасть широкі можливості для обміну досвідом і впровадження нових стандартів у науковій освіті, як в Україні, так і в інших регіонах світу», – наголосив він.

4 липня Кабінет Міністрів України схвалив проект Угоди між Урядом України та Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) про створення на базі Малої академії наук України центру 2-ї категорії ЮНЕСКО та уповноважив Міністра освіти і науки України її підписати.

Процедура підписання Угоди відбудеться у грудні 2017 – січні 2018 р. після завершення 39-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, яка затвердить рішення 202-ї сесії Виконавчої Ради.

Надання цього статусу — результат 15 років плідної роботи організації, визнання отриманих результатів, це 5 років безперервного діалогу та співпраці з ЮНЕСКО, це десятки проектів, тисячі підготовлених педагогів, сотні тисяч успішних дітей, в тому числі і з Енергодара.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: