Енергодар відвідав генеральний консул Польщі Янош Яблонський

Общество | 22:10, 11.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

3 травня у Польщі відзначають День Конституції Речі Посполитої. До речі, вона є найстарішою в Європі — була прийнята 3 травня 1791 року, на півроку раніше французької.

З нагоди цього свята, а також приїзду в Енергодар генерального консула  Польщі Януша Яблонського та вице-консула Яна Здановского, члени Молодіжного клубу польської культури імені Генріка Сенкевича влаштували святковий концерт в КДЦ ВП ЗАЕС.

В клубі не лише вивчають польську мову та культуру — у дітей та молоді є нагода розвиватися у творості. Адже тут вони відвідують заняття зі співу, вчаться танцювати. А сьогодні результати своєї праці продемонстрували під час свята.

Від міської влади на концерті був присутній міський голова Павло Музика. Він подякував керівниці клубу Людмилі Костушевич за працю, а консулу Яблонському вручив символічний подарунок. До речі, презент отримав і клуб — телевізор. Людмилі дістався букет квітів. В совю чергу, пан Яблонський вручив подарунок Павлу Музиці — фірмовий польський напій. Пані Людмила відзначила, що розвиток прольського клубу в Енергодарі підтримуєься місцевою владою, зокрема — відділом культури в особі Надії Кулагіної, за що польська громада дуже вдячна.

Талантів продемонстрували чимало: танці та пісні, вірші, публічні виступи польською мовою. Задоволені були як глядачі та учасники, так і генеральний консул.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: