Енергодар посів 13 місце у рейтингу прозорості міст України

Общество | 18:38, 16.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

У вересні 2017 року українським представництвом глобальної антикорупційної мережі Transparency International було проведено моніторинг та визначено рейтинг прозорості міст України, у якому Енергодар посів 39 місце. Для кожного з оцінюваних міст Transparency International Україна разом з Інститутом Політичної Освіти було розроблено відповідні рекомендації. Виконавчими органами та міськими службами міста Енергодара було враховано надані рекомендації та проведено відповідну роботу щодо покращення прозорості міста. За підсумками повторного моніторингу, який проведено у лютому 2018 року, Енергодар посів 13 місце серед 101 міста України, всього на кілька балів поступившись Вінниці та випередивши всі інші міста Запорізької області. Перше місце у рейтингу займає Львів, Київ знаходиться на 7 місці, Запоріжжя — на 66.
Transparency International працює більш ніж у 100 країнах світу за підтримки Фонду Демократії ООН. Партнерами проекту є Transparency International Словаччина та Інститут Політичної Освіти. Тривалість проекту — 2 роки.
Проект спрямований на мотивацію та підтримку українських міст для більшої прозорості, підзвітності та участі громадян у формуванні політики. Рейтинг прозорості міст прямо не вимірює корупцію, але організація, яка займається реалізацією даного проекту вважає, що чим вищий бал в рейтингу та чим вища прозорість, тим менше можливостей для корупційної поведінки.  

Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: