Енергодар побіг ФОТО

Спорт | 12:20, 6.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні в Енергодарі проходить традиційне масове спортивне свято «Енергодарський напівмарфон». Його проводить Клуб любителів бігу за підтримки міської влади, відділу у справах сімї та молоді, профспілового комітету ВП ЗАЕС та спортивного комітету. Надав допомогу і "Компютерний Всесвіт»

Учасникам в залежності від віку, досвіду та стану здоров’я пропонується 4дистанції: 21,1 км, 8,7 км, 2,6 та «Кілометр здоров’я» — найкоротша дистанція.

Збір, реєстрація та старт проходили біля МПК»Сучасник». Офіційну частину провела представниця організаторів — Світлана Афанасьєва. Вона провела церемонію нагородження та нагадала, що захід присвячений Дню Перемоги над нацизмом. Виступав на святі і міський голова Павло Музика. Невеличкий концертний номер підготував ансамбль «Козацька родина».

Для участі в цьому році зареєструвалося більше 500 бігунів  від наймолодших до «аксакалів» — по 70 і більше років. Не лише енергодарці вийшли на старт  — прибули спортсмени із Запоріжжя, Дніпрорудного, Нікополя, Кривого Рогу.

Перший фініш  — для учасників «Кілометру здоров’я» (його долали, хто як міг — пішки чи навіть верхи) : всі перемогли і отримали солодкі призи. А решта побігли далі — долати свої кілометри.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: