ОНОВЛЕНО! Енергодар любить грати в шахи! І вміє!

Спорт | 14:35, 4.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

Про це свідчать результати останніх змагань — першості міста, яка проходила з 21 січня по 4 березня та Кубку Запорізької області серед юнаків та дівчат (з 1 по 3 березня)

В обласному турнірі взяли участь  енергодарці — вихованці Костянтина та Олени Криволапових (СОК ВП ЗАЕС)  та  Володимира Суханова (ЦДЮТ) Результати вразили навіть самих тренерів. Вихованці СОК привезли кілька перемог: Маргарита Малануха посіла першу позицію в абсолютній першості та виконала нормативи кандидата в майстри спорту, третє місце виборола Катерина Поповська, серед молодших учасників перемогу здобула одинадцятирічна Валерія Антоненко, перегравши не тільки дівчат, а й хлопців.

Вихованець ЦДЮТ Максим Радзеховський посів почесне третє місце.

Першість міста тривала півтора місяці. До речі, такі змагання в Енергодарі проходять з 1972 року! На старт 46-го турніру вийшли 89 гравців віком від 6 до 80 років.

Грали вища та перша-п’ята ліги.

З 17 учасників вищої  ліги вісім осіб мають звання КМС, один — майстер міжнародної ліги.  Отже,

І місце — Роман Іванух  (ЗАЕС)

ІІ місце — Дмитро Лукінов (ЗАЕС)

ІІІ та IV місце — Маргарита Малануха (ЕНВК№5) та Олександр Ремига (ЗАЕС) —  спортсмени виконали норматив КМС.

В першій лізі грали 12 осіб. Лідером став Юрій Кондратюк, на другій позиції  — Андрій Казаков, на третій — Роман Гуцуляк.

Друга ліга: найкращим цього разу став Богдан Нецвітаєв. На другому місці — Валерія Антоненко, третє та четверте місця розділили Андрій Савченко та Матвій Стаценко.

В третій лізі перше-друге  місце вибороли Богдан Савельєв та Олексій Предеїн, на третьому місці — Микита Кришталь.

Найчисельніша — четверта ліга. Тут перемогли одразу двоє: Олександр Сєріков та Артем Лукьянов. На третьому місці — Кирило Сущенко.

Наймолодші боролися в п’ятій лізі. Тут 11 з 11 балів, а також перемогу, виборола Поліна Масаликіна. Поступився дівчинці Доброслав Кондратюк, а третє та четверте місце поділили двійнята Поліна та Микита Шмітьки.

Всі учасники отримали грамоти та медалі від  ВП ЗАЕС та спортивного комітету міста. Також всім вручили солодкі призи. Це забезпечили члени ГО «Каскад» — Руслан Кутєльніков, Олександр Меленюк, Сергій Адаменко та Олексій Миргородський. Хлопці самі займаються спортом і готові підтримувати в цьому дітей. Призи придбали завласні кошти, щоб підтримати учасників змагань.

Прийшов на закриття турніру і Микола Лабузов. Хлопчик теж успішний спортсмен, брав участь в обласних та навіть Всеукраїнських змаганнях з шахів. Батьки Колі розказали, що лікування триває, але тепер його можна проводи вдома, лише раз на місяць повертаючись до лікарні в Запоріжжя. Миколу привітали всі учасники змагань, а тренери  заявили, що з нетерпінням чекають його повернення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.