Енергодар — лідер серед міст області за показниками впровадження сімейних форм виховання

img_4403
4 січня під головуванням начальника юридичного управління міської ради Дмитра Поліщука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Членами комісії були розглянуті питання про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, призначення опіки, захисту майнових та житлових прав дітей. З усіх питань прийняті відповідні рішення, деякі з них будуть винесені на розгляд виконавчого комітету. 
       Комісією розглянуто питання щодо виведення трьох дітей зі складу дитячого будинку сімейного типу у зв’язку із досягненням ними повноліття, а також влаштування до нього однієї дитини, позбавленої батьківського піклування. 
            Службою у справах дітей доведено до відома членів комісії інформацію щодо роботи у напрямку охоплення дітей сімейними формами виховання. Як зазначила начальник служби Олена Черноус, показник влаштування дітей, які потребують батьківського піклування. до сімейних форм виховання в Енергодарі становить 93,7% та є одним з найвищих у Запорізькій області. 
        Рішенням комісії з соціального супроводу знято одну сім’ю. З метою профілактики безвідповідального батьківства рішенням комісії одну сімей взято під соціальний супровід строком на один місяць. 
Джерело: офіційний сайт міської ради
Категория: Общество
Погода
Погода в Энергодаре

влажность:

давление:

ветер: