Енергодар — і лідер, і аутсайдер…

Общество | 14:17, 12.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації підбито підсумки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за січень-вересень 2017 року.

Розрахунки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області здійснено за 28 показниками (для міст обласного значення – за 23 показниками), які сформовані за сімома напрямами діяльності (для міст обласного значення – за шістьма напрямами).

За І напрямом  – промисловість та розрахунки за енергоносії (5 показників) до трійки лідерів увійшли:  Приазовський, Розівський, Пологівський райони; останнє місце посів Більмацький район;

серед міст обласного значення  лідирують Бердянськ, Токмак і Запоріжжя; на останньому місці – м. Мелітополь.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «розвиток сільського господарства» найвищих показників досягли Токмацький, Більмацький і Оріхівський райони;  найнижчі — у Приазовському районі.

За ІІІ напрямом – державні фінанси (6 показників) до трійки лідерів увійшли: серед районів – Веселівський, Великобілозерський та Василівський; на останньому місці – Кам’янсько-Дніпровський район; серед міст обласного значення  лідери —  Бердянськ, Токмак і Мелітополь; аутсайдер  – Енергодар (при цьому  показники доходів до місцевих бюджетів у розрізі територій області розраховано без урахування показників об’єднаних територіальних громад).

За підсумками діяльності за ІV напрямом – споживчий ринок (2 показника) найвищі позиції посіли:  Мелітопольський, Пологівський і Оріхівський райони; найнижчу – Якимівський район; серед міст обласного значення відповідно Запоріжжя, Енергодар та Мелітополь; на останній сходинці – Бердянськ.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «населення та ринок праці» до трійки лідерів увійшли: Мелітопольський, Великобілозерський і  Розівський райони; на останньому місці – Михайлівський район; серед міст обласного значення  лідирують  Енергодар, Запоріжжя і Мелітополь; аутсайдер  – Токмак.

За VІ напрямом – житлово-комунальне господарство та будівництво житла (2 показники) на найвищі сходинки зійшли Запорізький, Якимівський і Приазовський райони; серед міст обласного значення –  Запоріжжя та Мелітополь.

За оцінкою результатів діяльності за VІІ напрямом – захист прав дитини (2 показника)  трійку лідерів очолили:  Чернігівський, Великобілозерський та Гуляйпільський райони; замикає  – Більмацький район; серед міст обласного значення  —  Енергодар, Мелітополь і Токмак; на останньому місці – Бердянськ.

Підсумкова комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку районів Запорізької області за січень-вересень 2017 року виглядає таким чином:

група лідерів:

1 місце Пологівський район
2 місце Великобілозерський район
3 місце

Розівський район

група аутсайдерів:

17 місце Токмацький район
18 місце Більмацький район
19 місце

Михайлівський район

20 місце

Кам’янсько-Дніпровський район

  

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: