Енергодар чекає на протиботулінічну сироватку від ООН

vaktsina1
Сьогодні, в ході наради з міським головою начальник СМСЧ №1 Людмила Кульпіна повідомила, що минулого тижня у рамках Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, у якості гуманітарної допомоги до Міністерства охорони здоров’я України надійшло 25 курсів антитоксина проти ботулізму вартістю 2,5 мільйона гривень.
У зв’язку з тим, що протягом останніх місяців в Україні, зокрема — в Енергодарі та Запорізькій області, спостерігається спалах захворюваності на ботулізм, питання забезпечення сироваткою стоїть як ніколи гостро. З початку 2017 року зафіксовано 76 випадків захворювання, 8 з них — зі смертельним результатом. У квітні поточного року у двох жительок Енергодара медики діагностували важку форму ботулізму. В оперативні терміни жінок було госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, де їм була надана медична допомога. 
В Україні з 2014 року не було у наявності антитоксина ботулізму, на його закупівлю не було передбачено бюджетних коштів. До міжнародних організацій були направлені прохання допомогти подолати цю проблему. Антитоксин, який у всьому світі виробляється лише кількома компаніями, був у максимально стислі терміни закуплений ПРООН. Високоякісні ліки канадського виробництва були передані на спеціалізований склад Міністерства охорони здоров’я України.
Поточна поставка дозволить сформувати базовий запас, який буде використано для негайного лікуваннянових випадків захворювання. 
Категория: Общество
comments powered by HyperComments
Погода
Погода в Энергодаре

влажность:

давление:

ветер: