Доця директор, мама заступник — на молочній кухні можливо все?

Политика | 16:32, 23.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Наприкінці квітня цього року багато галасу отримав штатний розклад КП «Молочна кухня», згідно з яким зарплатня директора КП з усіма надбавками станом 1 грудня 2016 року склала більше 23 000 на місяць. Прийнято вважати в нашому місті, що більше 30 років керує молочною кухнею депутат Наталя Лабяк, про це вона і сама неодноразово розповідала під час засідань виконкому.

Проте після публікації на нашому сайті обурена Наталя Іванівна зателефонувала до редакції і, погрожуючи судом за неправдиві тверждення повідомила, що вона лише виконує обовязки директора КП «Молочна кухня», мовляв, директор, який отримує 23 000 грн на місяць це не вона, а інша людина, яка знаходиться у декретній відпустці.

До речі, на сайті міської ради відомості про комунальні підприємства позбавлені системного викладення і багато інформації здобути теж неможливо.

Депутат Анатолій Анохін в соцмережі неодноразово писав, що на КП «Молочна кухня» Наталя Лабяк влаштувала свою доньку, а на КП «Комбінат дошкільного і шкільного харчування» працюють однопартійці Наталі Іванівни — депутати Галина Железняк та Юлія Соляник.

Ми вирішили перевірити цю інформацію, тому надіслали до міської ради запит, в якому попросили вказа ти 1) перелік осіб, іхніх посад та заробітньої платні, які працюють в КП «Міська молочна кухня» та 2) перелік осіб, іхніх посад та заробітньої платні, які працюють в в КП «Комбінат дошкільного та шкільного харчування».

Спершу ми отримали відповідь, що наш запит направлено до УКВ, потім від УКВ отримали відповідь, що гроші з бюджету на КП «Комбінат дошкільного та шкільного харчування» не поступали. Щодо молочної кухні взагалі нічого.

Як бачимо, не дуже вичерпні відповіді і зовсім не на ті питання, які було поставлено. За такі відповіді редакція має право звернутися до суду і вимагати адміністраитивних покарань. Але невеликі штрафи, які буде в цьому випадку накладені на підприємство, навряд чи налякають його керівників. Адже в цьому питанні головне — це репутація, відкрита і прозора робота комунального підприємства. Але і ці «дрібниці» мало кого хвилюють.

Тож молочна кухня залишалася б ще довго таємницею, якби не підприємець Євген Данильченко. В нього власні справи з Наталею Лабяк навкруги СОТ «Волна». Так от Євген Данильченко звернувся до головного управління державної фіскальної служби у Запорізькій області і отримав відповідь, що КП «Міська молочна кухня» порушує трудове законодавство, бо директором цього підприємства є дочка Наталі Лабяк, а заступником, відповідно, сама Наталя Іванівна. На період декретної відпустки мама керує КП замість доці.

Такий сімейний підряд на підприємствах державної форми власності є порушенням законодавства. Відомості про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 13 липня 2017 року.

ФОТО Валерия Щетинина

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: