Дощ іде, а ми скирдуєм: ремонт покрівель у розпалі

Общество | 14:41, 30.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Затоплення квартир через негоду давно перестали бути дивиною в нашому місті. В Енергодарі традиційно ремонтні роботи на дахах активізуються в сезони дощів. Вчорашня нічна злива накоїла лиха на Курчатова, 36 – там як раз ведеться ремонт покрівлі. Обурена мешканка Олена Олейникова поскаржилася, що воює з комунальниками вже давно — 6 років. Саме сітльки у них протікає дах. Латочний ремонт не рятував, акти губилися, заяви не  допомагали, а компенсувати збитки за «підмочений» ремонт в квартирі ніхто не квапився.

Але комунальники пояснювали все одним: необхідністю капітального ремонту покрівлі.

І от мешканці дочекалися – Олена розповіла, що з серпня мав розпочатися довгоочікуваний капремонт. Але почався він лише в кінці вересня.  І в розпалі ще до сьогоднішнього дня….

Звернення до журналістів  — це вже крик душі. Хоча було і зверенння до депутата — а це Наталія Лабяк. Вона пообіцяла озвучити пробелму на оперативці.

Звичайно, люди хочуть компесації за збитки – це раз, і таки завершення капітального ремонту покрівлі – це два.

В сусідньому під`їзді мешкає батько пані Олени. Він тримає ситуацію під контролем. Знаючи про можливі дощі, спілкувався з ремонтниками, попереджав про загрозу затоплення. Але даремно…

На дах піднялися і ми. Проблемна ділянка, ймовірно, винуватиця затоплення, вже була відремонтована. Навколо неї і вийшла суперечка з бригадиром покрівельщиків з м. Дніпро (фірма «Криворіжспецбуд») Максимом Приймаком: мешканець каже, що «отут було розкрито вчора, перед дощем», а робітник спросотовує — «ні, це зроблено сьогодні»…

Як би не було, виконавці робіт погодились спілкуватись. Вони показали, що величезну ділянку виконали за 14 днів (не те, що деякі бригади — по 3-4 місяці вовтузяться), гарантія на покриття — 15 років. А от сезон для лагодження даху, звичайно, назвали «невдалим». Дощі — страшніше, ніж навіть морози, сказали ремонтники. Від протікань під час ремонту вони позбавити не можуть: вода може потрапити крізь шпаринку на одному кінці даху і підтекти в іншому місці. Тому й краще ремонтувати влітку. А оте латання «попєрєдніків» бригадир назвав незадовільним — там робітники навіть не поклали другий, фінішний шар покриття, залишивши скловолокно один на один з атмосферними явищами. Звісно, воно врешті решт втратило свої властивості і почало всмоктувати вологу….

Осіння погода вносить корективи в плани покрівельщиків, але вони обіцяють виконати всі роботи якісно. Залишається незрозумілим, хто буде компенсувати збитки власникам затоплених квартир? А найбільше питання – чому в нашому місті ремонти покрівель виконуються восени?

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: