Доповідь представника ЗАЕС визнана найкращою на Міжнародній науково-технічній конференції

АЭС | 19:18, 12.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

На Міжнародній науково-технічній конференції в Москві доповідь представника Запорізької атомної станції — оператора реакторного відділення експлуатаційного підрозділу Андрія Туза на тему «Молодь і майбутнє атомної енергетики» визнана кращим в молодіжній підсекції (всього доповідей  уло близько тридцяти).

«У цій секції було задіяне молоде покоління представників ВАО АЕС. І я розповів про те, яка увага на Запорізькій атомній електростанції приділяється молодим фахівцям, як стимулюють і зацікавлюють школярів до вибору професії в енергетичній сфері, а потім, в процесі навчання у вищих навчальних закладах, ведеться їх супровід. В подальшому залучаємо їх до спільної роботи з ветеранами енергетики, від яких вони отримують безцінний досвід, накопичений поколіннями», — зазначив Андрій Туз, який очолює Раду молодих фахівців і є заступником голови Організації молоді ЗАЕС. Також Андрій — помічник представника ВАО АЕС на майданчику ЗАЕС.


Доповідь Андрія Туза дуже зацікавила учасників конференції.

Міжнародна науково-технічна конференція проводиться один раз на два роки. Цього року вона зібрала учасників з понад тридцяти країн — кілька тисяч фахівців, в тому числі і атомних електростанцій України.
Головна мета заходу — підвищення безпеки експлуатації атомних станцій і всіх ядерних об’єктів, обмін досвідом, передача і збереження критично важливих знань і застосування кращих світових практик вже безпосередньо на своїх майданчиках.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: