До контролю за якістю ремонту доріг долучилася Координаційна рада

Общество | 14:42, 10.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Тема ямкового ремонту доріг в Енергодарі з кінця квітня не втрачає своєї актуальності. Для того, щоб відслідковувати процес, самоутворилася група «Громадський контроль», до  якої ввійшли небайдужі мешканці міста. Зі своїми спостереженнями, висновками та пропозиціями її представники звернулися до Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства. На зустрічі 7 травня Олександр Дєвочкін ознайомив тих, хто ще не в курсі, з ситуацією на наших дорогах.

Звичайно, викладене не залишило байдужими учасників засідання. Обговорення тривало більше часу.

Метою активістів сьогодні є запобігти подальшому порушенню вимог законодавства при ремонті доріг, змусити виконавців  нести відповідальність за неякісно виконану роботу, а замовників – контролювати процеси. Хотілося б, щоб відповідально ставилися і до  витрачення бюджетних коштів. Адже вартість матеріалів у кошторисі значно завищена.

Не відповідає заявленому в договорі техніка, яка використовується при ремонті, а це все впливає і на вартість, і на якість ремонту. За словами активістів, часто-густо порушувалися технологічні процеси. Чи є спосіб вплинути на ситуацію? Олександр пропонує такий варіант: звернутись до мера Павла Музики, депутатів, кервництва КП ПКВ та УКВ з пропозицією включити громадських активістів до комісії, яка прийматиме виконані роботи. Це підтримали і члени Координаційної ради.

До речі, про контроль з боку депутатів говорилося і на бюджетній комісії, що погоджувала виділення коштів на ямковий ремонт доріг 12 квітня перед сесією.

На жаль, шансів, що влада дослухається до громади, небагато, адже активісти не можуть нести відповідальність за свою оцінку роботи так, як  посадові особи. Але «Громадський контроль» не втрачає надії достукатися до чиновників.

Сьогодні Громадський контроль зібрав всі зауваження  до виконання ремонту в одному листі, який передав місцевій владі. Копію Олександр виклав у соцмережах, щоб всі могли ознайомитись зі змістом.

 

 

Громадські активісти запевняють: вони не зникнуть з вулиць, де триває ремонт доріг, а  контролюватимуть ситуацію до кінця.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: