До Дня Збройних сил України в Енергодарі пройде автопробіг

Общество | 07:31, 24.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

В четвертий раз в Енергодарі планується провести автопробіг, присвячений Дню Збройних сил України.

Починалося все з 30 машин… В 2014 році в рамках автопробігу відбувся невеличкий мітинг на площі біля МПК «Сучасник», потім в міському парку пройшов флешмоб: висаджені тими ж таки активістами дерева прикрасили стрічками в національних кольорах. А родзинкою заходу стало нагородження автомобілістів: грамоти та шквал овацій отримали власники «найпатріотичнішого авто», «авто, в якому найбільше людей», «найстаріше авто»… Звісно, все це було скоріше жартом, аніж серйозним конкурсом, тому ніхто не ображався.

В 2015 році автопробіг вирішили повторити. Тоді кількість автівок в колоні збільшилася до 50, а програма змінилася: по-перше, автоколона виїхала за межі міста та проїхала найближчими населеними пунктами. В тому числі відвідали с. Водяне та родину Сергія Павліва — загиблого бійця, разом з яким служили енергодарські атовці.  По-друге, в місті вже з’явився пам’ятний знак «Герої нашого часу», і фіналом заходу стало фото на його тлі. Адже саме в 2015 році біля пам’ятного знаку було встановлено флагштоки, і саме до Дня ЗСУ там вперше замайоріли прапори — Державний та визвольної боротьби, червоно-чорний.

У 2016 році автопробіг двічі переносили: лише 25 грудня таки вдалося провести акцію. Через такі збої з графіком вдалося долучити всього 25 машин, але автопробіг все одно пройшов. Як і попереднього року, колона проїхалася не лише вулицями Енергодара, а й виїхала по селах, відвідала Тетяну Павлів.

В цьому році громадська організація «Передова» запрошує всіх бажаючих долучитися до автопробігу до ня Збройних сил України. Він відбудеться 2 грудня. Збір учасників — о 10.30 на «конюшиновому листі», старт колони — об 11.00.

Основний маршрут — вулиці міста. Після цього  — додаткове коло по селах. Телефон для довідок 0662531083.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: