До 27 серпня 2018 року мають проаналізувати стан гуртожитку по пр. Будівельників, 5

Общество | 08:00, 8.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Про це свідчить тендер, який опубліковано на сайті публічних закупівель Prozorro. Загальна вартість договору – 183954 грн. 64 коп.

Геотехнічні вишукування та обстеження будівельних конструкцій має провести запорізьке державне підприємство « Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» ( директор Віктор Шокарев).

Згідно з документом, геовишукування коштуватимуть 14 тис. грн., а обстеження будівельник конструкцій 169 тис. 860 грн.

Працівники інституту мають провести лабораторні дослідження властивостей грунтів, обстежити будівельні конструкції, визначити міцність бетону в залізобетонних конструкціях, цегли, розчинів на стиск тощо.

Нагадаємо, про реконструкцію цього гуртожитку почали говорити ще з початку 2017 року. До реконструкції також входить добудова ще двох поверхів будинку, встановлення ліфту. Проте фахівці, з якими ми спілкувалися, впевнені, що було б дешевше знести цю будівлю, а на її місці побудувати новий будинок.

Голова облдержадміністрації Констянтин Бриль говорив про те, що в реконструйованому будинку будуть жити нерозквартировані військові Національної гвардії та атовці. Міський голова Павло Музика обіцяв, що квартири отримають також педагоги і медики. Планується, що в цьому будинку буде 120 квартир.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: